Otomotiv Sektörü

Otomotiv Sektörü ve Sodalama Çalışmaları  

Sektörel anlamda bir inceleme yapıldığında otomotiv sektörünün her geçen gün biraz daha büyüdüğünü ve taleplere kusursuz bir şekilde yanıt verdiğini görebiliyoruz. Araçlar, günümüz dünyasında lüks olmaktan çıkmış ve gerçek bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. İnsanlar, uzak mesafeleri yakın kılmak ve daha konforlu bir şekilde seyahat etmek adına araba sahibi olmayı tercih ediyor. Her kusursuz ürün gibi araçlar da bakım gerektiriyor ve bu bakımı düzenli bir şekilde yapmadığınız takdirde ne yazık ki maddi anlamda yıpranabiliyorsunuz ve araçlarınız bir süre sonra görsel bütünlüğünü yitirebiliyor. Sodalama uygulaması, ara bakım ve temizliğinde önemli bir yere sahip ve yeni dönemde insanlar zımparalama tercihi yapmak yerine bu uygulamayı tercih ederek daha kısa sürede daha fazla ve daha etkin sonuçlar elde etmeyi tercih ediyor. Firma olarak bizler de bu tercihlerinize profesyonel bir şekilde yanıt vermeye devam ediyor ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Otomobil Bakım ve Boya Soyum-Söküm İşlemleri

Araç boya soyum ve söküm işlemlerinin yanı sıra motor temizleme işlemi de bu uygulama ile birlikte bayilerimiz tarafımızca gerçekleştiriliyor. Geniş hizmet yelpazesi ile hitap ettiğimiz sektör sayısını arttırmak adına buradayız ve çalışmalarımızın sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Kir ve yağ gibi lekelerin çıkartılması, özellikle hassas boya yapısına sahip olan araçlarda çok daha zor olabiliyor ve tercih edeceğiniz malzemenin de bu bağlamda hassas olması, araçlarınıza da zarar vermemesi gerekiyor. Yeni dönemde bunun en güzel örneği kesinlikle sodalama uygulamasıdır.

Asit ve Solvent Çözücüler Tarihe Karışıyor!

Araç temizliğinde sık sık tercih ettiğiniz asit ve solvent bazlı çözücüler, sodalama uygulaması ile birlikte tarihe karışıyor. Bu uygulama, çevreci bir uygulamadır ve araçlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Üstelik uygulama süreci de diğer uygulamalara göre çok daha kısadır ve zamanı lehinize çeviren bir çalışma olduğunu da belirtmek gerekiyor. Beklentilerinizin çok üzerinde bir çalışma sizleri bekliyor ve araçlarınızın bu uygulama sonrasındaki görüntüsü de sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Dilediğiniz an firmamız ile irtibata geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.Bir cevap yazın