Kapalı Tip Soda Kumlama Kabini – KURU

Ürün Hakkında Bilgi;

Sodalama güvencesi ile imalatı ve satışı yapılmakta olan kapalı kabin tipi Sodalama Soda Kumlama makinası ile, aşındırıcılar yüzeye hava basıncı ile püskürtülür. Sodalama makinası bünyesinde bulunan hava kompresörü kullanıcının 10 bar hava basıncı ile hızlı ve etkili bir sodalama yapabilmesine olanak verir.

Kabin Tipi Sodalama sistemi içerisinde kumlama kazanı, hava kompresörü, kumlama hortumu, kumlama tabancası, kumlama nozulu bulundurmaktadır. Günümüzde kumlama ihtiyaçları farklılıklar göstermektedir. Kapalı kumlama odalarına götürülemeyen ve açık alanda kumlanması gereken malzemeler olabilmektedir.

Bu durumda ihtiyaç noktasına kurulan basınçlı kumlama birkaç problemi de beraberinde getirmektedir. Bu problemlerden en önemlisi işlem sırasında oluşan tozlanmanın insan ve çevre sağlığını tehdit etmesidir.

Bir diğeri ise güçlü bir kompresöre ihtiyaç duymasıdır. Bu sıkıntıları aşmak için geliştirilen sulu sodalama makinesi ; tozsuz sodalama imkanı sağlamaktadır. Mobil özelliği sayesinde sulu kumlama makinesi ihtiyaç noktasına bir çekici vasıtasıyla taşınabilir.

İhtiyaçlarınızı belirleme sürecinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Resimleri;