Kapalı Tip Soda Kumlama Kabini – ISLAK

Ürün Hakkında Bilgi;

Sodalama güvencesi ile imalatı ve satışı yapılmakta olan sulu kumlama makinesi ile, aşındırıcılar yüzeye hava basıncı ile püskürtülür. Sulu kumlama makinesi bünyesinde bulunan hava kompresörü kullanıcının 10 bar hava basıncı ile hızlı ve etkili bir sulu kumlama yapabilmesine olanak verir. Bu sistemde de su-aşındırıcı karışımını yapan sulu kumlama nozulu mevcuttur. Kullanıcı suya karışan aşındırıcı miktarını ihtiyaca göre ayarlayabildiği gibi ihtiyaç durumunda su vanasını tamamen kapatarak sadece hava basıncı ile basınçlı kumlama da yapabilir.

Sulu kumlama makinası firmamız tarafından komple bir sistem olarak satışa sunulmuştur. Sulu kumlama sistemi içerisinde kumlama kazanı, hava kompresörü, kumlama hortumu, kumlama tabancası, kumlama nozulu bulundurmaktadır. Sulu kumlama makinasının çalışabilmesi için sadece su bağlantısının yapılması yeterlidir.

Günümüzde kumlama ihtiyaçları farklılıklar göstermektedir. Kapalı kumlama odalarına götürülemeyen ve açık alanda kumlanması gereken malzemeler olabilmektedir. Bu durumda ihtiyaç noktasına kurulan basınçlı kumlama birkaç problemi de beraberinde getirmektedir. Bu problemlerden en önemlisi işlem sırasında oluşan tozlanmanın insan ve çevre sağlığını tehdit etmesidir.

Bir diğeri ise güçlü bir kompresöre ihtiyaç duymasıdır. Bu sıkıntıları aşmak için geliştirilen sulu kumlama makinesi ; tozsuz kumlama imkanı sağlamaktadır. Mobil özelliği sayesinde sulu kumlama makinesi ihtiyaç noktasına bir çekici vasıtasıyla taşınabilir.

Ürün Resimleri;