Endüstri Sektörü

Kalıp Sanayi ve Gıda Tesis Temizliğinde Sodalama Uygulamaları

Kumlama tekniğinin yerine tercih edilen ve son yıllarda birçok sektörde tercih edilen sodalama uygulaması, beklentileri fazlasıyla karşılamayı başarıyor. Dilerseniz önce kumlama tekniğine göz atalım ve akabinde sodalama tekniği ile küçük bir kıyaslama yapalım…

Yüzey işlem kazan tipi ve kabin tipi olarak iki farklı şekilde uygulaması gerçekleştirilen kumlama tekniği, kuru ve ıslak kullanımı da mümkün hale getirmektedir. Kazan uygulamasında kumlama hortumunun uç kısmına kuru ya da ıslak nozzle/tabanca takılması mümkündür. Uygulama süreci hızlı ve basittir ancak sodalama uygulamasının çok daha fazla alternatif sunduğunu belirtmek gerekiyor ve profesyonel bir şekilde uygulandığı takdirde etkisini çok daha kısa sürede ortaya koyuyor.

Kalıp sanayide, ağır sanayide, entegre gıda tesis temizliğinde ve endüstriyel alanların birçok kolunda uygulanabilen bu tekniği sizler için kusursuz bir şekilde yerine getiriyor ve en uygun rakamlar eşliğinde sizinle buluşturuyoruz.

Yağlı ve ziftli yüzeylerin temizlenmesi her zaman için zordur ve kesinlikle sıkıntılı bir süreci de beraberinde getirir ancak sahip olduğumuz profesyonel ekip sayesinde bu süreci kusursuz bir noktaya taşıyor ve en kısa sürede sonuca ulaşıyoruz. Sektörün en iyi isimleri ile çalışan firmamızdan sizler de dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Sodalama uygulaması herhangi bir şekilde ön çalışma ya da temizlik süreci gerektirmiyor ve bu yüzden çok fazla tercih edildiğini de belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Uygulandığı alanda herhangi bir şekilde pürüz ya da hasar bırakmaz. Zorlu lekelerin ve kirlerin çıkartılmasında kesinlikle etkin bir çalışma yöntemidir. Firmamızı ve bu uygulamayı tercih eden kullanıcıların yorumlarına göz atarsanız eğer bunu sizler de daha net bir şekilde görebileceksiniz. Sodalama uygulamasında kullanılan özel ürünün FDA onaylı suda kolayca çözünebildiğini de belirtmek istiyoruz ve kesinlikle çevreci bir uygulama olduğunu da notlarımız arasında iletmek istedik. Beklentilerinize profesyonel çözümler üreten firmamız, haftanın her günü çalışmalarına devam ediyor. Dilediğiniz an iletişime geçerek soru ve sorunlarınızı iletebilir ve dilerseniz taleplerinizi oluşturarak en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Endüstrinin yanı sıra farklı sektörlerde de bu uygulamanın aktif bir şekilde gerçekleştirildiğini de aktarmak gerekiyor.Bir cevap yazın