Denizcilik – Marine

Tekne Bakım ve Temizlik Çalışmalarında Sodalama Yöntemi

Ahşap ve fiberglass, saç, alüminyum teknelerin boya söküm çalışmalarında kullanılan en özel uygulamalardan bir tanesi hiç şüphesiz sodalama uygulamasıdır. Korozyon temizliği ve pas söküm işlemlerinde de yine bu uygulama tercih ediliyor ve elde edilen başarı oranı da bir hayli yüksek. Bu tür ürünleri ve araçları faklı yöntemler ile temizlemek de mümkün ancak en az hasar ve hatta hiç hasar bırakmadan gerçekleştirilecek uygulamalar her zaman için daha fazla tercih ediliyor. Bu uygulama sayesinde bariyer kat ve alt tabaka malzemesine zarar verilmiyor ve aslında uygulamanın sağladığı en önemli faydalardan bir tanesi de budur.

Natrium 260 sodyum soda patlatma sodası çevreci, zararsız ve daha da önemlisi en hızlı temizlik hammaddelerinden bir tanesi olarak gösteriliyor ve etken madde olarak da lanse edilmektedir. Geleneksel yöntemler ile kıyaslandığında büyük bir başarı oranı karşımıza çıkıyor ve insanları bu uygulamaya yakın kılan detaylardan bir tanesi de hiç şüphesiz budur. Profesyonel operasyonlar ile birlikte teknelerinizin bakımı ve temizliği çok daha kısa sürede sonuca ulaşıyor ve az önce de belirtildiği gibi herhangi bir zarar söz konusu hale gelmiyor.

Çevre dostu bir uygulama olması nedeniyle çok fazla insan tarafından tercih ediliyor ve firmamızın bu yöntemi tercih etmesi de bu yüzdendir. Lüks teknelerinizin bakım çalışmalarında eminiz ki sizler de daha profesyonel bir uygulamayı tercih edersiniz ve firma olarak bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya da gayret gösteriyoruz. Fiyat politikamız da sektördeki diğer firmalara göre çok daha farklı ve uygundur. En uygun rakamlar ile en kaliteli olanı sizlere sunmak adına buradayız ve bunun için de gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik makineler, şu an piyasanın en iyi ürünleridir ve kaliteyi sizlere daha kusursuz bir şekilde sunmak adına kendimizi en iyi şekilde geliştiriyoruz. Sizler de dilediğiniz an iletişim numaralarımız aracılığı ile taleplerinizi iletebilir ve yardım alabilirsiniz. Sodalama ve kumlama uygulaması için haftanın her günü bir telefon kadar yakınız.Bir cevap yazın